ارتوپد خوب در تهران

ارتوپد خوب در تهران

ارتوپد از جمله رشته های پزشکی می باشد که زیر مجموعه های زیادی داشته و تمام زمینه های تشخیص و درمان اختلالات سیستم اسکلتی و عضلانی بدن انسان را دربرمی گیرد .ارتوپد یکی از رشته های پزشکی است که مسئولیت آن تشخیص دادن – مراقبت و درمان بیمارانی است که به مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی مانند مفصل ها – استخوان ها – لیگامان ها و اعصاب می باشد . به پزشکانی که در این رشته فعالیت می کنند متخصص ارتوپدی گفته می شود . علی رغم اینکه هر متخصص ارتوپدی با همه زوایا سیستم اسکلتی عضلانی آشنا می باشد ولی بیشتر آن ها دارای تخصص ویژه ای در نواحی منحصر به فردی از بدن مانند ستون فقرات – لگن – زانو – پا – دست – شانه و آرنج هستند .

جراح ارتوپد در می تواند در هر ناحیه از بدن تخصص داشته باشد و یا حتی در دسته بندی هایی مانند کودکان ، جراحی ترمیمی ، تومور های استخوانی و یا ورزشی فعالیت نمایند .

برای آشنایی بیشتر می توانید نحوه جراحی ستون فقرات را در فیلم زیر مطالعه نمایید .

ارتوپد خوب در تهران

با شکیبایی و حوصله فراوان کار خود را با مشاوره و معاینه بیمار آغاز می کند و بعد اگر تشخیص داده شد که نیاز به آزمایش دارد ، برای بیمار آزمایشاتی مانند تصویربرداری با اشعه ایکس – آزمایش خون تجویز می کند . ارتوپد خوب در تهران پس از اینکه بیماری را تشخیص داد در رابطه با بیماری و راه های درمان آن با بیمار مشاورات لازم را انجام می دهد و او را همراهی می کند تا بهترین روش درمانی را برای زندگی بهتر و راحت تر انتخاب کند . متخصص ارتوپدی جراحی را در مرحله نهایی بیماری زمانی که درمان دیگری برای بیماری وجود نداشته باشد انتخاب می کند و تجویز می کند و سعی بر این دارد که تا آنجایی که امکان دارد جراحی را انجام ندهد . بنابراین جراح ارتوپد پزشکی می باشد که با داشتن مهارت و تجربه هم برخورد خود را با بیمار بهتر انجام می دهد .

ارتوپد خوب همگام با پیشرفت تکنولوژی خواهد بود و از روش های نوین در درمان استفاده می نماید چرا که هر روز علم در حال پیشرفت بوده و درمان های جدیدی برای بیماری ها ارائه می شود . ارتوپد تاثیر زیادی در ارائه خدمات مناسب به بیمار دارد و هم در زمینه جراحی و هم غیرتهاجمی برای درمان فعالیت می نماید.

دکتر بهنام نصیری متخصص ارتوپدی ، جراح و متخصص بیماری های استخوانی و مفاصل ، آرتروسکوپی ، تعویض مفاصل ارتوپد خوب در تهران می باشد . تجربیات بسیاری را کسب کرده است و توانسته است بیماران زیادی را بهبود ببخشد اگر شما هم جز افرادی هستید که از بیماری های مفاصل رنج می برید می توانید به همراه دکتر نصیری جهت درمان آن اقدام نمائید . جهت تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های تماس ۰۲۱۷۷۸۴۴۵۶۹ – ۰۲۱۷۷۸۲۵۵۵۶-۰۲۱۸۸۸۷۸۴۱۱ – ۰۲۱۸۸۷۸۸۶۷۱ تماس حاصل نمائید .

متخصص ارتوپدی

خوب کسی است که پس از اینکه دوره های تحصیل خود را گذراند همواره در صدد یادگیری روش های نوین و جدید باشد و سعی براین داشته باشد که تاثیر گذارترین روش را برای بیمار خود انجام دهد . متخصص ارتوپد خوب در تهران برای درمان بیماری از هر دو روش جراحی – غیر جراحی استفاده می کند . و همچنان درمانی را انتخاب می کند که بتواند تاثیراتی مثبت در زندگی بیمار بگذارد .

بهترین دکتر ارتوپد

دکتر ارتوپد موظف است با معاینه دقیق و گرفتن شرح حال از بیمار به تشخیص درست بیماری بپردازد و گاهی برای تشخیص درست لازم است از تصویر برداری ، آزمایش خون و … استفاده نماید . متخصص ارتوپد بعد از پی بردن به بیماری نسبت به درمان اقدام می کند به طوری که عارضه را به طور کامل برای بیمار شرح می داده و راه های درمانی پیش رو را به بیمار اعلام می کند و در این مرحله ارتوپد خوب موثرترین درمان را به فرد توصیه می کند و تا حد امکان انجام جراحی را به تعویق می اندازد. برای شروع بهتر است از روش های غیر تهاجمی استفاده شود و در صورت لزوم از جراحی که برای بیمار بار روحی نامطلوبی دارد بهره گیرد . توضیح دادن از چگونگی بیماری و روند درمانی می تواند بیمار را بیشتر آگاه کند و باعث شود فرد تلاش و همکاری بیشتری برای بهبودی داشته باشد .

ارتوپد خوب در تهران

ارتوپد خوب در تهران

رشته ارتوپد فنی

رشته ارتوپد فنی وسایل کمکی و یا اندام های مصنوعی که به آن ها ارتز و پروتز گفته می شود یکی از زیر مجموعه رشته هایی است که به توانبخشی ارتباط دارد . کسانی که در این رشته تخصص ویژه ای دارند برطبق قوانین مهندسی که با آناتومی بدن تطبیق داشته باشد به طراحی و ساخت اعضای مصنوعی و وسایل کمکی می پردازند . مسئولیت ارتوپد فنی این است که از ارتزها جهت جلوگیری کردن از بدفرمی ها یا برطرف کردن آن ها – کمک به کاربرد عضو – تثبیت اندام ها یا مفصل های گوناگون بدن استفاده کند که می توان به انواع کفش – کفی – و صندلی های طبی – بریس ها – کمربندهای گوناگون – اسپلینت ها و … اشاره کرد . و نیز از پروتز که اندامی غیر و طبیعی و مصنوعی می باشد برای جایگزین کردن عضو طبیعی استفاده می کند که به شکل های مختلفی موجود است که عبارتند از : پروتزهای پا – دست – انگشتان مصنوعی و …

به همین دلیل هدف از رشته ارتوپد فنی این می باشد که به کسانی که ناتوانی جسمی دارند و قادر نمی باشند فعالیت های خود را انجام دهند و همچنین در مقابل انجام دادن کارهای روزانه خود ضعیف هستند و قدرت کافی را ندارند کمک شایانی کند .

.

برخی از خدمات دکتر بهنام نصیری

راه های ارتباطی دکتر بهنام نصیری

 ۰۲۱۸۸۸۷۸۴۱۱ – ۰۲۱۸۸۷۸۸۶۷۱

۰۲۱۷۷۸۴۴۵۶۹ – ۰۲۱۷۷۸۲۵۵۵۶

info@drbehnamnasiri.com

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

گروه مدیریت سایت دکتر بهنام نصیری

پاسخ

شش − چهار =

Call Now Button