متخصص ارتوپدی در جردن

متخصص ارتوپدی در جردن

سیتم های حرکتی انسان جزو پر کاربرد ترین اعضا بدن است که در صورت آسیب رسیدن هر یک از اعضا کار کرد انسان مختل می شود . سیتم های حرکتی شامل استخوان ها ، مفاصل ،  عضلان بدن و هر یک از بافت هایی که در سیستم حرکتی بدن دخیل هستند شامل این مجموعه می شوند .

در شرایط های مختلف ممکن است برای هر یک از اعضای این سیتم حرکتی مشکلی ایجاد شود که باعث آسیب دیدن آن قسمت شود . برای درمان قسمت های حرکتی ، به ارتوپد مراجعه می شود .

ارتوپدی چیست ؟

رشته ارتوپدی و یا جراحی استخوانی و مفاصلی یکی از رشته های تخصصی پزشکی است که متخصصین این رشته به درمان بیماری هایی که به سیستم عضلانی و اسکلتی را درگیر می کند ، می پردازند و نه تنها جراحی بلکه زمینه های دیگری که می توان سیستم های حرکتی و استخوان ها را درگیر کند ، تحت شعاع فعالیت های ارتوپد قرار می گیرد .

ارتوپد در جردن

بیماری های ارتوپدی

بیماری های  مختلفی در این نوع بیماری قرار می گیرند از جمله آسیب های استخوانی ، شکستگی ها و دررفتگی ها آسیب های ورزشی و آسیب هایی که حین کار ممکن است فرد دچار شود  خیلی از بیماری های مادرزادی سیستم های عضلانی و اسکلتی ممکن است که نیاز به درمان خاصی داشته باشد که توسط متخصصین ارتوپدی درمان می شوند .

توده ها و تومور های سیستم اسکلت ، عفونت های استخوانی و مفاصل و بیماری های ستون فقرات و درد هایی که ستون فقرات و اندام ها را شامل می شود می تواند توسط متخصص ارتوپدی درمان شود .

ارتوپد کیست ؟

متخصص ارتوپدی با روش های جراحی و غیر جراحی مشکلات ناشی از سیتم های حرکتی می پردازد . متخصص ارتوپد بعد از گذراندن دوره های آموزشی خود به دوره های رزیدنتی را می گذرانند . البته بعد از آن این رشته به شاخه های ریزتری تقسیم می شود که باعث می شود متخصص ارتوپد روی موضوع خاصی تمرکز کرده و در آن زمینه تبحر یابد .

متخصص ارتوپد خوب در تهران می تواند با در نظر گرفتن شرایط موجود بیمار ، با دقت عارضه را تشخیص بدهد و راه های درمانی مناسب را پیشنهاد دهد . برای تشخیص گاهی نیاز به آزمایش ها و عکس برداری نیاز می شود تا بتوان به وسیله آن به بررسی دقیق تر بیماری پرداخته شود .

بیشتر بخوانید
آب آوردن زانو

متخصص ارتوپد در جردن

شاید بای شما هم پیش امده باشد که برای مشکلات استخوانی خود نیاز به ارتوپد خوب در نزدیکی محل سکونت خود باشید . این مزیت می تواند به شما کمک کند در زمان کم ، کیفیت عالی از خدمات دریافت نمایید . متخصص ارتوپد در جردن توانسته در با ارائه تجهیزات بروز و جدید و متخصصان ارتوپد با تجربه در منطقه خود خدمات شایانی عرضه کند .

دکتر بهنام نصیری متخصص ارتوپدی ، جراح و متخصص بیماری های استخوانی و مفاصل ، آرتروسکوپی ، تعویض مفاصل ارتوپد خوب در تهران می باشد . تجربیات بسیاری را کسب کرده است و توانسته است بیماران زیادی را بهبود ببخشد اگر شما هم جز افرادی هستید که از بیماری های مفاصل رنج می برید می توانید به همراه دکتر نصیری جهت درمان آن اقدام نمائید . جهت تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های تماس ۰۲۱۷۷۸۴۴۵۶۹ – ۰۲۱۷۷۸۲۵۵۵۶-۰۲۱۸۸۸۷۸۴۱۱ – ۰۲۱۸۸۷۸۸۶۷۱ تماس حاصل نمائید .

نتیجه گیری

از آنجایی که در دنیای پرمشغله امروز ، مسئله زمان بسیار با اهمیت است . عموم افراد به دنبال بهترین ها در نزدیکی سکونت خود هستند . مدیریت سایت دکتر بهنام نصیری در این مقاله سعی نموده است ، معیار های درستی از متخصصین ارتوپد را بیان نماید و حوزه فعالیت آنها را معرفی کند .

برخی از خدمات دکتر بهنام نصیری

تعویض مفصل زانو

جراحی مفصل لگن

تعویض مفصل شانه

تعویض مفصل مچ دست

drnasiri

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

چهار × دو =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button