خانه » بهترین جراح لگن در تهران

بهترین جراح لگن در تهران

بهترین جراح لگن
آنچه می خوانید...

بهترین جراح لگن در تهران کدام متخصص است؟ پاسخ به این سوال برای کسانی که با دردهای مفصلی به خصوص در ناحیه لگن دست و پنجه نرم می کنند، بسیار مهمی است. برای انتخاب بهترین جراح لگن در تهران باید به چند نکته مهم توجه کرد که می خواهیم در ادامه این مقاله به طور کامل توضیح دهیم.

جراح لگن خوب در تهران

امروزه پیدا کردن پزشک متخصص در زمینه های مختلف نسبت به گذشته راحت تر شده است. با جستجو در اینترنت می توانید متخصصین پزشکی در حوزه های مختلف را به راحتی پیدا کنید و برای معاینه از آنها وقت ملاقات بگیرید. اما با این حال موضوع مهم این است که در میان این متخصصان، بهترین ارتوپدهای متخصص کدام پزشک ها هستند؟ برای پاسخ به این سوال باید چند فاکتور مهم در انتخاب بهترین جراح لگن در تهران در نظر بگیرید. پیش از این ها ابتدا بایستی بدانید که در چه شرایطی نیاز دارید به جراح لگن مراجعه کنید. در صورت داشتن مشکلاتی مانند :

و مشکلات لگنی دیگر، باید به جراح و متخصص لگن مراجعه کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که یک جراح خوب پس از تشخیص درست بیماری های لگنی، باید بتواند از بهترین روش های جراحی و درمانی برای بهبود وضع بیمار استفاده کند. علاوه بر روند عمل، بهترین جراح لگن در تهران بایستی با روش های بهبود بعد از عمل آشنایی کامل داشته باشد. برای مثال تاثیر فیزیوتراپی یا اصلاح حرکات از جمله نکاتی است جراح متخصص و کاربلد برای شما تجویز می کند تا روند بهبودی بعد از جراحی سریع تر انجام شود.

جراحی بیماری های مختلف لگنی

ویژگی های بهترین جراح لگن در تهران

در میان فاکتورهای مختلفی که ممکن است شما برای انتخاب جراح در نظر داشته باشید، بعضی عامل ها هستند که اهمیت بیشتری دارند که ممکن است از چشم بیماران پوشیده باشد. در ادامه برخی از این موارد را باهم بررسی می کنیم:

پروانه پزشکی جراح

پر واضح است که جراح مورد نظر شما بایستی پروانه پزشکی معتبری داشته باشد. بهتر است پیش از مراجعه به مطب یا کلینیک بهترین جراح لگن در تهران، به وبسایت ایشان مراجعه نموده و مجوز پزشکی ایشان را ببینید. همچنین شماره پزشک در سازمان پزشکی باید قابل استعلام باشد.

فلوشیپ تخصصی جراح لگن

جراحی های مربوط به ناحیه لگن از بیشترین اهمیت در دنیای ارتوپدی برخوردارند. در نتیجه جراح مورد نظر شما باید فلوشیپ های تخصصی در حوزه لگن را گذرانده باشد. توجه داشته باشید که الزاما یک متخصص ارتوپد در همه فلوشیپ های ارتوپدی تخصص ندارد و بهتر است به جراحی مراجعه کنید که مخصوصا فلوشیپ لگن داشته باشد تا تبحر و توانایی بیشتری در درمان داشته باشد.

تجربه در عمل های مختلف

جراح لگن بایستی نمونه عمل ها و جراحی های موفق در حوزه لگن داشته باشد تا بتوان به تخصص ایشان اعتماد کرد. هرچقدر که تعداد عمل های موفق یک جراح بیشتر باشد، اطمینان بیشتری به جراح می شود. دکتر بهنام نصیری با داشتن سابقه خوب و جراحی های متعدد لگن، از جمله متخصصان ارتوپدی و بهترین جراح لگن در تهران است که می توانید به ایشان مراجعه کنید.

علاوه بر این، جراحی های موفق لگن باید قابل استعلام باشند تا بتوان از صحت و سلامت عمل ها اطلاع یافت. شما در صفحه اینستاگرام دکتر نصیری می توانید نتیجه عمل های لگن را مشاهده کنید.

توصیه های مفید بعد از جراحی

لگن قسمتی از بدن است که با اعضای متعددی در ارتباط است و فعالیت روزانه افراد به آن بستگی دارد. در نتیجه برای تسریع زمان بهبودی آن بایستی از روش های جانبی برای تقویت و بهبود لگن جراحی شده استفاده کرد. به همین جهت بهترین جراح لگن در تهران بایستی بتواند توصیه های خوبی درباره فیزیوتراپی، حرکات اصلاحی و موارد دیگر به بیمار ارائه دهد.

انواع جراحی های لگن

بهترین جراح لگن در تهران چه عمل هایی انجام می دهد؟

جراحی های حوزه لگن دسته بندی مختلف و گسترده ای دارد. یک متخصص جراحی لگن که فلوشیپ مرتبط را داشته باشد، می تواند عمل های مختلفی که به این ناحیه مربوط است را انجام دهد. این عمل ها می توانند موارد زیر باشند:

عمل تعویض مفصل لگن

فاکتورهای مختلفی باعث می شوند که فرد به تعویض مفصل لگن نیازداشته باشد. اما بهتر است بدانید که این جراحی به سادگی انجام نمی شود و عوارض مختلفی نیز دارد. یک جراح باید این فاکتورهای خطر را در نظر بگیرد و جراحی مفصل لگن را انجام دهد.

عمل شکستگی لگن

تصادفات و صدمات مختلف باعث شکستگی در لگن می شوند و در نتیجه افراد آسیب دیده جراحی لگن شکسته نیاز خواهند داشت. بهترین جراح لگن در تهران، سابقه خوبی در زمینه عمل های شکستگی لگن دارد که می تواند بهترین کمک را به بیماران کند.

عمل آرتروز لگن

برخی بیماران به دلایل مختلف، دچار آتریت لگن می شوند که بایستی با جراحی استئوتومی آن را درمان کنند. این جراحی به تکنیک های خاص و ظریفی نیاز دارد که هر جراحی توانایی انجام آن را ندارد و برای انجام آن باید به بهترین جراح لگن در تهران مراجعه کنید.

دکتر بهنام نصیری، جراح و متخصص بیماری های مفصلی و استخوانی، با داشتن سابقه موفق در تشخیص و درمان بیماری های مختلف لگن و مفاصل به درمان مراجعین عزیز می پردازد. شما برای بیماران و مراجعین عزیز می توانید برای مراجعه به بهترین جراح لگن در تهران در سایت ایشان به صورت اینترنتی نوبت بگیرید و یا به صورت تلفنی از ایشان نوبت اخذ کنید.

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر بهنام نصیری

جراح و متخصص بیماری های استخوانی مفاصل، آرتروسکوپی، تعویض مفاصل و دیگر بیماری های مرتبط با ستون فقرات و ارتوپدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *