خانه » جراح لگن در تهران

جراح لگن در تهران

بهترین جراح لگن
آنچه می خوانید...

جراح لگن در تهران

امروزه برای درمان باید به دنبال بهترین ها بود . بهترین در زمینه مورد نظر ! چرا که با توجه به مشغله ها و فعالیت های روزمره نه توان و نه زمان کافی برای پیگیری های مجدد وجود دارد . افزایش هزینه ها نیز خود مزیت برعلت است تا با انتخاب یک جراح خوب در آن صرفه جویی شود. لگن جزو سیستم های حرکتی بدن است و آسیب دیدگی آن باعث اختلال در حرکت می شود . از این رو باید برای درمان آن نهایت دقت را داشته باشید .

چطور یک جراح لگن خوب بیابیم؟

پیدا کردن متخصص ارتوپد نیازمند تحقیق و جستجو است . جراح لگن برای دردهای لگنی و آسیب دیده ، بسیار اهمیت دارد زیرا تشخیص درست می تواند روش درمانی را تعیین کند . یکی از راه های شناخت ، مدرک تحصیلی و تخصص در زمینه ارتوپد است . دکتر ارتوپد برای دریافت صلاحیت پزشکی باید سالها تحصیل مرتبط داشته باشد تا در زمینه درمان صدمات و ضربه ها و بیماری های اسکلتی و عضلانی اطلاعات لازم را کسب نماید .

شما می توانید از طریق اینترنت به دنبال ارتوپد خوب باشید . امروزه با گسترش امکانات ارتباطی، راه های مختلفی برای یافتن دکتر خوب فراهم شده است .

بهترین جراح ارتوپد لگن

لگن بر اثر عوامل مختلف دچار آسیب دیدگی می شود . یک متخصص ارتوپدی در ابتدا راه های پیشگیری از آسیب های بیشتر را بررسی می کند و با معاینه دقیق، صدمات وارده را تشخیص می دهد. ممکن است برای آسیب مورد نظر، روش درمانی مختلفی وجود داشته باشد که پزشک از بین آن ها بهترین گزینه را با توجه به وضعیت جسمانی بیمار انتخاب می کند . گاهی متخصص ارتوپد در یک زمینه تخصص و تبحر بیشتر دارد و بیشتر در حوزه جراحی لگن تجربه کسب کرده است. پس سعی کنید این پزشکان را برای درمان بیابید . لگن از مفاصل حساس و پرکاربرد بدن است که در صورت آسیب در روند عادی زندگی تداخل ایجاد می کند .

دکتر بهنام نصیری متخصص ارتوپدی ، جراح و متخصص بیماری های استخوانی و مفاصل ، آرتروسکوپی ، تعویض مفاصل ارتوپد خوب در تهران می باشد . تجربیات بسیاری را کسب کرده است و توانسته است بیماران زیادی را بهبود ببخشد اگر شما هم جز افرادی هستید که از بیماری های مفاصل رنج می برید می توانید به همراه دکتر نصیری جهت درمان آن اقدام نمائید . جهت تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های تماس 02177844569 – 02177825556-02188878411 – 02188788671 تماس حاصل نمائید .

عفونت لگن

عفونت مفصل بسیار خطرناک است و علت آن رشد باکتری در مفصل است این باکتری ها بیماری زا بوده و مفصل لگن را در معرض عفونت قرار می دهد . این مشکل باید به محض شناسایی درمان شود  و اگر به موقع درمان مناسب، انجام نشود آسیب های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت .

جراحی تعویض مفصل لگن

مشکلات مفصلی تا جای امکان بدون جراحی برطرف می شود مانند فیزیوتراپی ، تنظیم وزن ، داروهای مناسب و ضد التهاب و … اما گاهی آسیب های وارد شده به لگن، بسیار زیاد است و بیمار مجبور به انجام تعویض مفصل لگن خواهد بود مانند ضربه بین وزشکاران در نتیجه این جراحی بسیار با اهمیت بوده و در کیفیت زندگی فرد تاثیر زیادی خواهد داشت . تعویض لگن آسیب دیده و جایگزینی آن با لگن مصنوعی روند مشخصی دارد که ارتوپد باید دانش لازم را داشته باشد . بعد از نصب مفصل مصنوعی باید مراقبت های لازم انجام شود که متخصص توصیه های لازم را به بیمار ارائه می دهد .

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر بهنام نصیری

جراح و متخصص بیماری های استخوانی مفاصل، آرتروسکوپی، تعویض مفاصل و دیگر بیماری های مرتبط با ستون فقرات و ارتوپدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *