خانه » بهترین دکتر متخصص ارتوپد در تهران کیست؟

بهترین دکتر متخصص ارتوپد در تهران کیست؟

آنچه می خوانید...

دانستن بهترین جراح ارتوپد و بهترین متخصص ارتوپد در تهران برای افراد مختلف ساکن تهران و شهرستان های دیگر امر مهی است. لذا لازم است برای درمان بیماری های مفصلی و ارتوپدی خود به بهترین متخصص ارتوپد در تهران مراجعه کنید. در این مقاله از سایت دکتر بهنام نصیری، بهترین جراح و متخصص ارتوپد در تهران را معرفی خواهیم کرد.

بهترین متخصص ارتوپد چه ویژگی هایی دارد؟

یک متخصص ارتوپد خوب دارای ویژگی های مختلفی است که برای مراجعه باید به این ویژگی ها توجه شود تا بهترین انتخاب صورت گیرد؛ در ادامه مقاله به توضیح کامل این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

  • داشتن مهارت و تخصص بالا : mبه علت رشد سریع علم پزشکی در رشته ارتوپدی این رشته نیز به زیر شاخه هایی تقسیم شده است و هر زیرشاخه خود تخصصی شده است. بنابراین داشتن تخصص و دانش بالا از ویژگی های عمومی بهترین متخصص ارتوپد در تهران محسوب می شود. زیرا با داشتن اگاهی در حوزه درمانی خود می تواند از اخرین دستاوردها اطلاع پیدا کند و با استفاده از روش های نوین در تشخیص و درمان بیماری های استخوان و مفاصل رضایت بیماران را افزایش دهد.
  • بیمار محور بودن : یکی از شرایطی که باعث تمایز میان پزشکان می شود بیمار محور بود پزشک است که این موضوع برای بیمار بسیار مفید و پر اهمیت است. منظور از بیار محور بودن این است که پزشک با در نظر گرفتن شرایط بیمار انواع روش های درمان را به او توضیح دهد و با توجه به تمایلات فرد بهترین درمان را در نظر گیرد. همچنین یکی دیگر از مسائل این است که درمانی انجام شود که کمترین آسیب را به فرد زده و بیشترین موفقیت درمانی را داشته باشد. در این صورت بهترین جراح ارتوپد رضایت بیمار را به خوبی کسب می کند.

یکی دیگر از مسائل مربوطه این است که پزشک به بیمار درباره نتیجه جراحی و درصد موفقیت آن اطلاعاتی ارائه دهد. البته باید این موضوع را به بیمار یاد آور شود که نتیجه عمل امری صددرصد نبوده و امکان دارد تحت شرایط مختلف حین عمل تغییر پیدا کند اما می توان به طور نسبی پیشبینی لازم را انجام داد.

استفاده از تکنیک های روز پزشکی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی راه های گوناگونی برای درمان بیماری ها وجود دارد که بهتر است به پزشکی مراجعه شود که از به روز ترین تکنیک ها استفاده کرده و همچنین با علم نوین آپدیت شده باشد. دستگاه های پیشرفته امروزی در سهولت جراحی ها و همچنین کم شدن آسیب و برش در جراحی بسیار تاثیر گذار هستند که بهترین جراح ارتوپد از آنها استفاده می کند.

دکتر-بهنام-نصیری

دسترسی راحت به مطب

یکی از ویژگی های اساسی در انتخاب پزشک قرار داشتن مطب در محلی است که دسترسی راحتی برای بیمار داشته و بهداشت در آن رعایت شود. داشتن گوگل مپ یکی از ویژگی هایی است که دسترسی به پزشک را برای فرد آسان می کند و به راحتی می تواند بیمار از طریق مسیریاب ها محل دقیق مطب را پیدا کند. برای مشاهده مطب بهترین متخصص ارتوپد در تهران می توانید لوکیشن را مشاهده کنید.

داشتن مشاوره آنلاین

داشتن یک بستر مفید برای مشاوره آنلاین به بیمار این امکان را می دهد که برای مشاوره های پیش و پس از جراحی به مطب مراجعه نکرده و به راحتی با پزشک خود به صورت تصویری ارتباط برقرار کند. جراح خوب ارتوپد در تهران با داشتن بستری مناسب، به بیماران مشاوره تخصصی آنلاین می دهد.

ماوراطب دکتر بهنام نصیری

معاینه و تشخیص دقیق

متخصص ارتوپد با داشتن بررسی های دقیق از معاینات به عمل آمده و آزمایش های انجام شده می تواند بیماری و ریشه آن را تشخیص دهد. بنابراین تشخیص و تجویز تکنیک درمانی درست از مهارت های ضروری است که باید به آن توجه کرد.

اخذ هزینه منصفانه

از آنجایی که داشتن اخلاق حرفه ای و تعهد کاری از ویژگی های اخلاقی یک دکتر ارتوپد خوب در تهران محسوب می شود، پزشک سعی می کند بیماران فشار کمتری بابت پرداخت هزینه های درمانی متحمل شوند. برخی از افراد از ترس هزینه های بالایی درمان برای درمان ناراحتی ها و مشکلات مفاصلی به دکتر مراجعه نمی کنند، چنین کاری ممکن است با پیشروی بیماری و عدم تشخیص به موقع آن هزینه های درمان را افزایش دهد.


متخصص ارتوپد کدام بیماری ها را می تواند درمان کند؟

یک متخصص ارتوپد با استنتاد به تخصص و تجربه خود می تواند به درمان حوزه های زیر بپردازد:

  • درمان عارضه های ناشی از تمرینات ورزشی
  • بیماری های مفاصل و استخوانی
  • عمل جراحی های مرتبط با مفاصل و استخوانی

یکی از روش هایی که متخصص ارتوپد برای درمان بهره می برد، عمل جراحی است. در ادامه به رایج ترین عمل جراحی اشاره شده است:

نکات مهم در ملاقات با بهترین جراح ارتوپد در تهران

به دلیل اهمیتی که مفاصل و استخوان ها در بدن ایفا می کنند، توجه به مجموعه نکات زیر در کوتاه تر شدن روند درمان و کاهش درد کمک می کند.

– قبل از مراجعه به پزشک ارتوپد بهتر است درباره مکان مطب و مدارکی که باید همراه خود داشته باشید از مسئول پزشک سوال کنید. همراه داشتن پرونده پزشکی در بررسی کامل بیماری و وضعیت جسمانی فرد تاثیر مثبتی دارد.

– هنگامی که روز جلسه ویزیت با پزشک خود رسیده است سعی کنید تنها مشکل اصلی خود را بیان کنید .اگر دخانیات مصرف می کنید حتما پزشک را در جریان بگذارید. چنین چیزی بدون آنکه وقت پزشک را تلف کند، سریع تر می تواند به شناخت نسبی از اوضاع جسمی شما پی ببرد.

– سعی کنید لباس راحتی بپوشید تا در وقت معاینه فیزیکی به آسانی قابل درآوردن و پوشیدن مجدد باشد و بدون گیر کردن کمتر اذیت شوید.

– از متخصص ارتوپد خود، درباره انتظارات خود از درمان سوال کنید. از او بپرسید در طول درمان ممکن است با چه مشکلاتی روبرو شود و با دیدن چه نشانه هایی باید سریع به او اطلاع دهد.

– در صورت تجویز دارو، حتما داروها را در نوبت خود مصرف کنید و اگر حرکات ورزشی یا برنامه غذایی مخصوصی به شما داده شده است حتما به طور مرتب رعایت و اجرا کنید.

– درمان را تا زمانی که بهبودی کامل بدست نیاوردید رها نکنید. حتما در جلسات تنظیم شده پزشک ارتوپد را ملاقات کنید و او را در جریان روند درمان خود قرار دهید.


معاینه توسط بهترین متخصص ارتوپد در تهران

یک متخصص ارتوپد با پرسش چند سوال سعی دارد نشانه های بیماری را بشناسد و مرحله بعدی شامل معاینه جسمی است. برای اینکه پزشک درباره مشکلات بیمار اطلاعات صحیح و کامل بدست آورد ابتدا پزشک مفاصل و استخوان ها و به طور خلاصه سیستم حرکتی بدن را مشاهده می کند.

بعد اینکه پزشک اطلاعات نسبی را درباره مشکلات مفصلی بیمار کشف کرد، وضعیت دامنه حرکتی مفصل را بررسی می کرد.

البته روش های دیگری مانند حرکت مفصل به جهات دیگر و بررسی قدرت عضلات و بافت های اطراف مفاصل هستند.

در پایان، پزشک متخصص ارتوپد نکات بدست آمده را کنار هم گذاشته و با مجموع آنها تشخیص می دهد کدام بیماری می تواند این نشانه ها و علائم را ایجاد کند و برای درمان جمع بندی می کند.


چه زمانی باید به متخصص ارتوپد مراجعه کرد؟

اینکه بدانید چه موقع زمان مناسب برای مراجعه به بهترین متخصص ارتوپد در تهران است در درمان بسیار اهمیت دارد.

باور اشتباهی که در عموم افراد وجود دارد، زمانی به دکتر ارتوپد برای درمان بیماری های مفاصل مراجعه می کنند که بیماری پیشروی کرده و درد زیادی را حس می کنند. اما باید بدانید بسیاری از مشکلات در ارتوپد بدون علامت هستند و زمانی که به مرحله حاد برسند نشانه هایی در فرد ظاهر می شود در نتیجه لازم است افراد با مشکلات ارتوپدی آشنا باشند و چکاپ های دوره ای را جدی بگیرند.

هنگامی که افراد به موقع به بهترین متخصص ارتوپد در تهران مراجعه می کنند، متخصص ارتوپد بهترین درمان را برای بیمار انتخاب می نماید. اینکه بدانید زمان مناسب برای مراجعه به بهترین جراح ارتوپد در تهران چه وقتی است در درمان بسیار اهمیت دارد.

درمان بیماری های ارتوپدی با دکتر بهنام نصیری

دکتر بهنام نصیری، جراح و متخصص بیماریهای استخوانی، در زمینه های زیر تخصص و تسلط کافی داشته و توانسته است به طور قابل توجهی رضایت بیماران زیادی را جلب کند. خدمات قابل ارائه عبارتند از:

راه های پیدا کردن بهترین جراح ارتوپد در تهران

برای یافتن و مراجعه به یک متخصص ارتوپد خوب امروزه راه های مختلفی وجود دارد که این راه ها بسیار آسان و در دسترس می باشند. در ادامه این موارد را توضیح خواهیم داد:

پرسش از اطرافیان درباره دکتر ارتوپد خوب

زمانی که شما به دنبال ارتوپد خوب در تهران می گردید می توانید از اطرافیان و آشنایان خود سوال بپرسید تا به شما بهترین متخصص ارتوپد در تهران را معرفی کنند. معمولا در این گونه معرفی ها شما اطلاعات کامل و دقیقی از نحوه برخورد پزشک، نوع درمان، موفقیت درمان و حتی نحوه برخورد پرسنل و غیره بدست می آورید.

مشاوره با پزشک داخلی

پرسش از پزشک عمومی

در بسیاری از موارد بیمار با داشتن درد در هر ناحیه از بدن به پزشک عمومی مراجعه می کند که در این مرحله بیماری تشخیص داده شده و پزشک عمومی شما را به بهترین متخصص ارتوپد منتقل می کند. در این شرایط شما می توانید هر سوالی که در ارتباط با پزشک دارید از پزشک عمومی خود بپرسید.

بررسی شبکه های اجتماعی دکتر ارتوپد خوب

امروزه شبکه های مجازی اجتماعی به شما این امکان را می دهند که به صفحه پزشک خود در اینستاگرام یا آپارات مراجعه کرده و تمام نمونه کار ها و ویدیو های رضایت بیماران را بررسی کنید. همچنین در این صفحات ویدیو کنگره های شرکت شده توسط پزشک که نشان از تجربه پزشک است قابل مشاهده خواهد بود. شما با مشاهده نمونه کارها می در این صفحات می توانید نظرات بیماران را خوانده و اطلاعاتی کلی درباره بهترین متخصص ارتوپد در تهران بدست آورید. همچنین می توانید در این بخش به پزشک پیام داده و سوالات خود را مطرح کنید و یک ارتباط موثر داشته باشید.

اینستاگرام دکتر بهنام نصیری

جستجو در اینترنت

یکی از راه های بسیار مفید در پیدا کردن پزشک مورد نظر جستجو در موتور های جستجوی گوگل می باشد که در این بستر شما می توانید با وارد کردن نام پزشک مربوطه به سایت پزشک دسترسی پیدا کنید و هر آنچه که لازم است درباره دکتر ارتوپد خوب بدانید.

جستجو در اینترنت برای پزشک

مشاهده نمونه درمان ها

یکی از روش هایی که شما به راحتی می توانید جراح مورد نظرتان را انتخاب کنید، مشاهده و بررسی نمونه درمان های ایشان و تحقیق در رابطه با میزان رضایتمندی بیماران است. حتما در پیج رسمی جراح و یا سایت ایشان فیلم ها و تصاویری از جراحی های مختلف و میزان رضایتمندی مراجعین از جراحی ها وجود دارد. بیمارانی که جراحی های تعویض مفصل یا درمان آرتروز را انجام داده اند معمولا اظهار رضایت می کنند و از این طریق شما می توانید بهترین جراح ارتوپد در تهران را انتخاب نمایید . البته می توانید تاثیرات جراحی را قبل و بعد ازعمل ببینید ، این اطلاعات در برخی از موارد مانند درمان پای پرانتزی ویا تعویض مفاصل شانه و لگن و زانو نتایج خوبی را ارائه می دهند که شما را برای درمان و انتخاب جراح امیدوار می سازد.

بررسی میزان رضایتمندی از بهترین جراح ارتوپد

بیماران بعد از انجام جراحی برای انجام معاینات در مطب حضور دارند که شما می توانید با چند سوال و تحقیق در مورد میزان رضایتمندی و عملکرد جراح مطمئن شوید. این روش به شما کمک می کند که با چالش ها و مسائلی که قبل و بعد از جراحی با آن همراه هستید آشنا شوید. اما به یاد داشته باشید که شرایط هر فرد با دیگری متفاوت است و شدت و میزان بیماری های افراد یکسان نمی باشد.بنابراین ممکن است یک جراحی برای فردی سخت و دشوار و نقاهت طولانی تری نسبت به فردی دیگر داشته باشد.

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر بهنام نصیری

جراح و متخصص بیماری های استخوانی مفاصل، آرتروسکوپی، تعویض مفاصل و دیگر بیماری های مرتبط با ستون فقرات و ارتوپدی

2 پاسخ
    1. ماساژ با روغن زیتون تنها موجب می شود زانوها راحت تر حرکت کنند و هم چنین مفصل را نرم ترمی کند. ولی روی مفصل زانو به دلیل عدم نفوذ آن به قسمت های عمیق تر تاثیر چندانی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *